Milla Jovovich świętuje nową Toyotę C-HR

Milla Jovovich świętuje nową Toyotę C-HR

Aktorka i modelka Milla Jovovich wystąpiła w pierwszym na świecie przejezdnym, wciągającym teatrze z okazji premiery zupełnie nowej Toyoty C-HR.

Siedmioodcinkowa, interaktywna produkcja zatytułowana "The Night That Flows" została wystawiona w The Printworks w Londynie.

100 gości zanurzyło się w historię jednej niesamowitej, fikcyjnej nocy, która rozegrała się w pięciu europejskich miastach.

Historia, której narratorką była Milla Jovovich, skupiała się na znalezieniu przez gości idealnego przepływu i czerpała inspirację z "płynącego" designu nowej Toyoty C-HR - stworzonej tak, aby wyglądała, jakby zawsze była w ruchu, nawet podczas postoju.

toyota

W ramach wydarzenia uczestnicy znaleźli się w centrum uwagi, zajmując centralne miejsce w multisensorycznym spektaklu na żywo i wchodząc w interakcje z różnymi postaciami podczas przechodzenia przez niezliczone sceny.

Każda scena niosła ze sobą nieoczekiwane zwroty akcji i ekscytujące scenariusze, wszystkie inspirowane kluczowymi cechami samochodu - od dynamicznego napędu i stylowego diamentowego wzoru, po wyrafinowane wnętrze i system nagłośnienia sali koncertowej JBL.

"Byłam zachwycona, że poproszono mnie o udział w tym wydarzeniu - uwielbiam to, że teatr immersyjny zabiera każdego w zupełnie wyjątkową podróż i że żadne doświadczenie nie jest takie samo" - wyjaśniła gwiazda Resident Evil, Milla.

To coś, co zawsze chciałam zrobić, więc kiedy Toyota zwróciła się do mnie z tym pomysłem, byłam zaintrygowana i wiedziałam, że muszę być tego częścią".

"C-HR to zupełnie nowa koncepcja dla Toyoty - zakorzeniona w stylu i jakości. To pięknie wyglądający samochód i niesamowicie stylowe wnętrze. Marka zawsze szuka 'lepszego sposobu' na projektowanie lub robienie rzeczy - a ja jestem wielkim fanem tej filozofii."

Więcej na: http://kosmetykisamochodowe.edu.pl

Redakcja

cardetailing.edu.pl

Świat motoryzacyjny w pigułce.

Profesjonalne porady i recenzje związane z kosmetykami i pielęgnacją samochodu.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

kontakt@cardetailing.edu.pl