Wszystko, co trzeba kochać w Ferrari 488

Ferrari jako marka jest synonimem czegoś więcej niż tylko jakości i stylu. Ferrari to filozofia; pasja do prędkości, zwinności i powabu, która sięga 1929 roku i początków tradycji wyścigowej Ferrari. Ferrari 488 uosabia te cechy tak doskonale, czy to w formie modeli GTB, Cabrio lub Spider.

Po pierwsze, uwielbiamy kluczowe statystyki

488 jest napędzane przez turbodoładowany silnik V8 o mocy 670 KM i momencie obrotowym 560 lb-ft. Dzięki niemu rozpędzisz się od 0 do 60 km/h w oszałamiające 3 sekundy. Te liczby są imponujące, ale to dopiero początek wszystkiego, co można pokochać w Ferrari 488.

Po drugie, uwielbiamy design i budowę

Weźmy na przykład 488 Spider, z jego opływowymi, aerodynamicznymi liniami, nieodpartą mocą i atrakcyjnością w każdym kolorze - czerwonym, niebieskim, żółtym, białym i innych. Oczywiście wyglądem przypomina kompaktowy samochód o wyścigowej duszy, ale będziesz zaskoczony dodatkami, które zostały wbudowane dla Twojej wygody i przyjemności. Z przodu jest bardzo dużo miejsca w bagażniku; o wiele więcej niż mogłoby się wydawać. Co więcej, po naciśnięciu przycisku hard-top składa się niemal do samego tyłu, dzięki czemu można cieszyć się jazdą na świeżym powietrzu.

Po trzecie, uwielbiamy jego wyścigowego ducha

Wszystkie Ferrari w głębi serca są kierowcami wyścigowymi. Nigdzie nie jest to lepiej odzwierciedlone w modelu 488 niż w projekcie jego kierownicy. Innowacyjny projekt przenosi "wielofunkcyjność" na zupełnie nowy poziom. Niemal wszystko, czego potrzebujesz, jest wbudowane w kierownicę, tak jak można by tego oczekiwać od profesjonalnego stroju wyścigowego. Z kierownicy możesz sterować trybem jazdy, ustawieniami zawieszenia, kierunkowskazami, wycieraczkami, włączaniem i wyłączaniem silnika i wieloma innymi funkcjami.

Za kierownicą znajduje się także osobny ekran przy zestawie wskaźników, który dostarcza Ci informacji, takich jak stan turbo, aktualny czas okrążenia i stan dynamiki pojazdu. Możesz nawet skorzystać z regulatora prędkości w pit stopie, aby ustawić maksymalną prędkość podczas zjazdu do pit stopu, dzięki czemu nie naruszysz przepisów dotyczących prędkości. Żaden inny samochód nie uosabia wyścigowej natury w tak pełny i kompleksowy sposób jak Ferrari.

Po czwarte, uwielbiamy dodatkowe funkcje jazdy

Możesz chcieć ścigać się swoim Ferrari, ale równie dobrze możesz po prostu jeździć nim po drogach. Model 488 posiada wspaniałe dodatkowe cechy, które ułatwiają jego użytkowanie w codziennych warunkach. Przede wszystkim, prowadzenie i zmiana biegów są prawdopodobnie najbardziej zdumiewające spośród wszystkich samochodów, którymi będziesz jeździł. Samochód prowadzi się jak marzenie, łatwo pokonuje zakręty i zachowuje się stabilnie dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości. Prowadząc 488, czujesz się pewny siebie, potężny i nie do zatrzymania.

Jest on również wyposażony w innowacje, takie jak funkcja podnoszenia przedniej osi, która po naciśnięciu przycisku podnosi przednią oś, zapewniając większy prześwit, dzięki czemu można pokonać wyboje i inne przeszkody bez uszkodzenia zderzaka. To jest prestiżowy samochód, nie możemy pozwolić, aby coś tak prozaicznego jak próg zwalniający stanęło nam na drodze.

Ferrari 488 - marzenie czeka.

Ten samochód marzeń przeniesie Twoje doznania z jazdy na nowe, zawrotne wyżyny. Niesamowita maszyna z sercem i duszą wyścigówki, ale z najnowocześniejszymi dodatkami firmy będącej na pierwszej linii rozwoju prestiżowych supersamochodów.

Zobacz: http://autokosmetykaopinie.pl