Zabezpieczenie samochodu powłokami ochronnymi, w procesie car spa

Zabezpieczenie samochodu powłokami ochronnymi, w procesie car spa

GYEON VIEW

To rozwiązanie w formie innowacyjnej ochrony dla naszych samochodowych szyb. Pogorszona widoczność wynikają z błota, deszczu czy brudu oczywiście wpływa na nasze bezpieczeństwo na drodze. Dzieje się tak, ponieważ podobnie jak inne powierzchnie szyba nie jest idealnie gładka, są tam mikropory pojawiają się również małe ryski. Wszystko to sprawia, że z czasem ta widoczność jest coraz gorsza a podróż autem może być nawet nieco bardziej uciążliwa. Dzięki temu, że mamy możliwość zastosowania produktów hydrofobowych, specjalnych 100% nanotechnologicznych powłok możemy zmienić na lepsze warunki jazdy.

Taka powłoka sprawi, ze wszystko szybko będzie spływać z szyby, brud i owady oczywiście również. W ten sposób większa będzie widoczność na drodze, a to wiadomo, że będzie się również przekładać mocno na nasze bezpieczeństwo. Wystarczy około 50 km na godzinę i już nie będzie trzeba przy padającym deszczu używać wycieraczek. Woda będzie usuwana pędem powietrza.

Zalety:

- brud nie będzie przywierał

- poprawiona znacząco widoczność

- większe bezpieczeństwo

- niewidzialna wycieraczka

- czyste szyby na długi czas

Zabezpieczenie felg

Deszcz czy brud oraz inne zanieczyszczenia źle działają na nasze felgi. Ich dokładne czyszczenie może być bardzo trudne, jeśli wykorzystuje się specjalne środki chemiczne, ceramiczne będzie można zabezpieczyć felgi na długi czas. Potem już ich pielęgnacja będzie łatwiejsza. Zabezpieczenie przygotowywane w ten sposób wypełnia bowiem mikropory powierzchni przez nanocząsteczki i stworzy się tam niewidzialna warstwa ochronna, która działa tak, że będzie istnieć ochrona przed szkodliwymi czynnikami. Efekt jaki się uda uzyskać to mniejsze pojawianie się brudu oraz kropelkowanie.

Samochodowe spa

Zalety zabezpieczania felg

- skuteczna ochrona przed UV, deszczem, brudem czy też zanieczyszczeniami

- mniejsza liczba rysek na samochodzie

- łatwiejsze mycie auta

- doskonały błysk na aucie.

Car Spa to przede wszystkim ekskluzywna i zajmująca sporo czasu pielęgnacja, która ma na celu zabezpieczenie nadwozia i wnętrza przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak pył, brud z drogi czy opady. Jeśli chodzi o takie zabezpieczenie to będzie ono praktycznie doprowadzało samochód do takiego stanu jak salonowy. Może się nawet zdarzyć, że pojazd wyjeżdżający ze studio Car Spa będzie wyglądał lepiej niż w momencie, gdy będzie opuszczał salon dealera. Na tą chwilę właśnie CAR Spa pozwala zachowywać piękny wygląd na bardzo długi i sprawi, że będzie można również podnieść sobie wartość takiego pojazdu. w przypadku nowych aut powłoki na wiele lat zachowują wyjątkowy wygląd. Dlatego rzeczywiście to taka opcja, która warto się zainteresować i postarać się dzięki niej to swoje auto dodatkowo zabezpieczyć.

Redakcja

cardetailing.edu.pl

Świat motoryzacyjny w pigułce.

Profesjonalne porady i recenzje związane z kosmetykami i pielęgnacją samochodu.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

kontakt@cardetailing.edu.pl