5 sposobów na posiadanie samochodu, o którym zawsze marzyłeś

5 sposobów na posiadanie samochodu, o którym zawsze marzyłeś

Udostępnij Facebook Twitter

Siedzisz więc na światłach w swoim starym Fordzie Fiesta, a Twój wymarzony samochód wpada Ci w oko, gdy podjeżdża obok Ciebie. Być może zastanawiasz się, jak ludzie mogą sobie pozwolić na swój wymarzony samochód lub że chciałbyś, aby to ty nim jeździłeś. Rzeczywistość jest taka, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli chcesz posiadać swój wymarzony samochód, możesz to zrobić. Poniżej znajdziesz kilka pomocnych wskazówek, jak spełnić to niemożliwe marzenie.

Giveaways

Jeśli jesteś już w obliczu faktu, że nie dostaniesz nigdzie blisko posiadania wymarzonego samochodu, ponieważ jest to o wiele za drogie, jak o udział w giveaway? Jest wiele miejsc, które rozdają samochody, aby pozyskać nowych klientów lub po prostu zdobyć Twoje dane dla przyszłego marketingu.

Weźmy na przykład kasyno. Możesz wejść do kasyna w Londynie lub gdziekolwiek w kraju i znaleźć piękny samochód siedzący w lobby, gotowy do zabrania przez kogoś. Zazwyczaj jest tam niewielka opłata wstępna, jak £10, £25 lub £50, ale jaka to szansa na posiadanie wymarzonego samochodu. Nawet niektóre kasyna online oferują samochody jako nagrodę w swoich konkursach. Czasami można wziąć w nich udział za darmo! Sprawdź aktualną listę kasyn online, aby dowiedzieć się, czy któreś z nich nie rozdaje samochodów. Możesz być zaskoczony, że wielkie konkursy są regularną rzeczą w kasynach.

Nie tylko kasyna rozdają samochody. W programach telewizyjnych można brać udział w konkursach poprzez SMS-y. ITV jest tego najlepszym przykładem. Uwielbiają rozdawać samochody w "This Morning", więc dlaczego by nie wziąć udziału za cenę około 2 funtów. Ok, więc te £2 może zacząć dodawać, jeśli wpiszesz zbyt wiele, ale warto spróbować. Producenci samochodów lubią robić konkursy, aby wygrać jeden z ich nowych samochodów na okazjach też. Sprawdź ich strony internetowe od czasu do czasu i wprowadź wszelkie, które można znaleźć. To może nie być twój idealny samochód, ale to wciąż lepsze niż kopniak w zęby.

Twoim wymarzonym samochodem może być Aston Martin Vantage. Nigdy nie będziesz właścicielem, że realistycznie, chyba że jesteś w niesamowicie finansowo satysfakcjonującej pracy, więc giveaway może być dobrym sposobem, aby przejść.

0% Finansów

Teraz to nie jest zalecane, aby to zrobić, jeśli nie możesz sobie na to pozwolić. Proszę tylko rozważyć to, jeśli możesz sobie pozwolić na spłatę. Nowy samochód na 0% transakcji finansowych może być doskonałym sposobem na posiadanie samochodu, który zawsze chciałeś, jeśli nie możesz sobie pozwolić na stump up gotówki na raz.

Leasing

To oczywiście nie jest dla każdego, ale leasing może być opcją. Haczyk tkwi w tym, że tak naprawdę nie będziesz właścicielem swojego wymarzonego samochodu, ale będziesz mógł nim jeździć przez kilka lat. Cóż, można go posiadać na koniec leasingu faktycznie, jak może mieć możliwość płacenia ryczałtu do własnego samochodu na własność przez płacenie tego, co nazywa się płatność balonowa. Jest to zasadniczo płacenie dużej sumy na koniec umowy kredytowej, która jest o wiele wyższa niż miesięczne płatności, które już zostały dokonane.

Istnieją jednak pewne warunki związane z leasingiem, takie jak limit kilometrów na rok, więc upewnij się, że zapoznałeś się z kluczowymi warunkami przed podjęciem decyzji, czy leasing wymarzonego samochodu jest dla Ciebie realistyczną opcją.

Ubezpieczenie dodatkowego kierowcy

Ok, więc jeśli Twoim wymarzonym samochodem jest Vantage, to możesz nie znać nikogo, kto by go posiadał. Ale jeśli Twoim wymarzonym samochodem jest, powiedzmy, BMW X5, to nie jest poza zasięgiem możliwości, że ktoś, kogo znasz, może go mieć. Jeśli tak jest, dlaczego nie rozważyć prośby o wpisanie Cię do ubezpieczenia jako dodatkowego kierowcy? W niektórych przypadkach, dodanie dodatkowego kierowcy do polisy ubezpieczeniowej dziwnie obniża jej roczny koszt. Ponownie, nie będzie oficjalnie właścicielem samochodu na zewnątrz, ale jest to świetna opcja do rozważenia, jeśli chcesz prowadzić swój wymarzony samochód na dłużej niż jazda próbna.

Oszczędzaj, oszczędzaj i oszczędzaj

Wydaje się to oczywiste, ale jeśli chcesz go tak bardzo, a następnie będzie zapisać na to. Ferrari lub coś w tym stylu może być poza zasięgiem, ale jak wspomniano, BMW X5 jest osiągalne, jeśli jesteś w stanie zaoszczędzić pieniądze w przyzwoitym tempie miesięcznym.

Jeśli na przykład przez 20 lat będziesz odkładał 100 funtów miesięcznie, to zaoszczędzisz 24 000 funtów, co może wystarczyć na wymarzony samochód. Co prawda z drugiej ręki, jeśli jest to X5, ale jest to osiągalne.

Jeśli to przeczytałeś i nadal uważasz, że nie będziesz w stanie tego zrobić za pomocą powyższych sposobów lub nie wygrasz giveaway, jak nigdy nie jesteś, że szczęście, a następnie rozważyć Virgin Experience Day lub inny dzień doświadczenie, które obejmuje jazdy supersamochodów. Mogą mieć swój wymarzony samochód dostępny, który będzie przynajmniej przejść pewien sposób, aby umieścić uśmiech na twarzy i zaznaczając, że pozycja na liście wiader.

Redakcja

cardetailing.edu.pl

Świat motoryzacyjny w pigułce.

Profesjonalne porady i recenzje związane z kosmetykami i pielęgnacją samochodu.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

kontakt@cardetailing.edu.pl