Bridgestone goni za olimpijskim marzeniem

Bridgestone goni za olimpijskim marzeniem

Legenda lekkoatletyki Daley Thompson pomaga gigantowi oponiarskiemu Bridgestone w rozpoczęciu Ogólnoświatowego Partnerstwa Olimpijskiego.

Do dwukrotnego złotego medalisty olimpijskiego w dziesięcioboju dołączyli złoty medalista z Rio, nurek Chris Mears oraz brytyjska golfistka Charley Hull, która w swoim debiucie na Igrzyskach Olimpijskich w Rio w wieku zaledwie 20 lat zajęła siódme miejsce.

Podczas imprezy w Londynie, Daley, Chris i Charley zachęcali wszystkich do 'Chase Your Dream, No Matter What' - nowej kampanii Bridgestone zachęcającej ludzi w każdym wieku, o różnych umiejętnościach i pasjach do pokonywania przeszkód, aby dotrzeć do swoich marzeń.

Każdy z trzech bohaterów sportowych na swój sposób pokonał przeciwności losu, aby dotrzeć do miejsca, w którym znajduje się dzisiaj.

"Moje wychowanie i kariera sportowa nauczyły mnie, że jeśli będę wystarczająco ciężko pracować i pozostanę skoncentrowany, to mogę osiągnąć swoje cele" - wyjaśnił Daley.

opona

"Chciałbym myśleć, że jestem żywym testamentem filozofii Chase Your Dream, No Matter What".

Prezes Brytyjskiego Stowarzyszenia Olimpijskiego, Bill Sweeney dodał: "Wraz z rozpoczęciem nowego cyklu olimpijskiego jest to ekscytująca okazja do współpracy z nowymi Światowymi Partnerami Olimpijskimi.

Bridgestone jest marką rozpoznawalną na całym świecie i odnoszącą sukcesy, dlatego jesteśmy podekscytowani i dumni, że możemy współpracować przy kampanii "Chase Your Dream, No Matter What".

Dyrektor Zarządzający Bridgestone North Europe, Robin Shaw powiedział: "Nasza kampania Chase Your Dream, No Matter What ma na celu zainspirowanie ludzi na całym świecie, niezależnie od ich pochodzenia, do znalezienia siły, aby podążać za swoimi marzeniami i pokonywać wszelkie przeszkody, które napotykają na swojej drodze życiowej.

"Wierzymy, że niezależnie od tego, jakie wyzwania stoją przed Tobą, naszą rolą jest zapewnienie wszystkim bezpieczeństwa i utrzymania się na drodze, aż do bezpiecznego dotarcia do celu. Nasi ambasadorzy dzielą się swoimi historiami, aby pomóc codziennym ludziom w pogoni za marzeniami, bez względu na wszystko."

Redakcja

cardetailing.edu.pl

Świat motoryzacyjny w pigułce.

Profesjonalne porady i recenzje związane z kosmetykami i pielęgnacją samochodu.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

kontakt@cardetailing.edu.pl