Którzy producenci są najlepsi w leasingu?

Którzy producenci są najlepsi w leasingu?

Udostępnij Facebook Twitter

Zastanawiasz się nad wzięciem w leasing nowego samochodu? Być może nigdy wcześniej nie brałeś leasingu. Bez względu na to, czy znasz tajniki leasingu, czy jesteś nowy w tym temacie, wiedza o tym, którzy producenci samochodów oferują najlepsze modele, może pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i odjechać w dobrym stylu.

Istnieją dwie drogi, którymi można podążać, aby uzyskać najlepsze doświadczenia z leasingiem. Pierwszą z nich jest rozważenie wysokiej klasy samochodów, które są znane z najnowszej i najwspanialszej technologii jazdy. Wszyscy je znamy - BMW, Mercedes, Audi i Lexus to główni pretendenci. Są to producenci, którzy słyną z produkcji niezmiennie wspaniałych gam i modeli. Jeśli chcesz zrobić wrażenie na swojej rodzinie i przyjaciołach, nie szukaj dalej.

Ci producenci doskonale pasują do rachunku, jeśli chodzi o leasing samochodów osobowych, ponieważ oferują możliwość uzyskania zupełnie nowego, wysokiej klasy samochodu za ułamek ceny. W przypadku leasingu zapłacisz tylko różnicę w wartości samochodu, zanim staniesz się jego właścicielem, a wartością, gdy oddasz kluczyki, a nie będziesz musiał wydawać tysięcy, gdybyś miał kupić samochód. W ten sposób można się zrelaksować i cieszyć jazdą przez następne trzy lata, zamiast ponosić ciężar finansowy związany z nowo zakupionym samochodem.

Poza uniknięciem wysokich kosztów związanych z zakupem, samochody klasy premium stanowią doskonały wybór w zakresie leasingu, ponieważ zachowują swoją wartość przez lata i nie są ofiarami wysokich kosztów amortyzacji, w przeciwieństwie do wielu modeli oferowanych przez firmy średniej klasy. Co więcej, ci producenci samochodów luksusowych udostępniają najnowsze modele szerokiej publiczności, oferując firmom leasingowym doskonałe oferty. W ten sposób również Ty oszczędzasz pieniądze. Dla tych, którzy chcą silnik wykonawczy z non , ta opcja jest no-brainer.

Drugą opcją jest wybranie producenta środka drogi, takiego jak Kia, Smart lub Citroen. Oferują one mniejsze samochody miejskie, które mają tendencję do być bardziej wydajne pod względem zużycia paliwa, co czyni je tańsze w eksploatacji. Nie tylko to, ale są one również oszczędne na ubezpieczeniu i serwisowaniu - co nie jest zawarte w umowie leasingowej.

Co więcej, w przypadku tych producentów można znaleźć najtańsze oferty. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie jeździć nowym samochodem, Twój portfel nie będzie miał nic przeciwko miesięcznym ratom, które zapewnia ta opcja.

Jeśli szukasz po prostu dostać się z punktu A do punktu B, to jest bardzo prawdopodobne, że możesz po prostu wybrać mały samochód miejski, aby dostać się do pracy każdego dnia. To jest, gdzie będziesz czerpać korzyści i zaoszczędzić sobie gotówkę, ale ta ścieżka może nie być dla Ciebie, jeśli lubisz luksusowy samochód z najnowszych funkcji. Cokolwiek zdecydujesz, pamiętaj, aby przeprowadzić badania przed podjęciem zobowiązania, ponieważ możesz znaleźć najlepszą ofertę dla swojego budżetu i potrzeb.

Nasze Top 5 marek samochodów do leasingu

Tak więc, bez dalszej adolescencji, oto lista najlepszych producentów samochodów do leasingu z:

1. BMW

Jeśli zdecydujesz się na leasing BMW, dostaniesz dużo samochodu za swoje pieniądze. Podobnie jak w przypadku większości producentów premium, będziesz płacić tylko za amortyzację. Jeśli zawsze chciałeś mieć jeden z tych samochodów, ale nigdy nie mogłeś sobie na niego pozwolić, nie będziesz musiał rozbić banku, dokonując dużego zakupu. Ponadto, podatek drogowy jest zazwyczaj wliczony w cenę, a ty dostajesz elegancki, atrakcyjny pojazd.

2. Audi

Audi oferują średniej klasy samochody premium, które są znane z ich funkcji bezpieczeństwa. Ponownie, jak to jest bardziej wykonawczy marki, nie trzeba będzie stump up gotówki na duży zakup, jak przy zakupie. Audi są bardziej ekonomiczne silniki do uruchomienia, zbyt, podczas gdy nie poświęcając na luksus. Są one również fantastyczne, jeśli chcesz coś sportowego do jazdy. Podatek drogowy jest zazwyczaj wliczony ... i, co najważniejsze, nie będziesz znany jako kierowca BMW.

3. Kia

Kia są świetne all rounder, ponieważ ich samochody mają niskie miesięczne płatności. Ich samochody są również opłacalne w tym, że są tanie w eksploatacji i wydajność paliwa jest wielki. Twoje ubezpieczenie będzie niedrogie, jak również serwisowanie. Są to niezawodne samochody, które nie ustawi cię zbyt wiele, ale nie są one dla każdego, ponieważ poświęcają wygląd i funkcje premium. Będziesz miał również niewiele do żadnego podatku drogowego z Kia.

4. Mercedes-Benz

Mercedes to kolejny producent, od którego zawsze chciałeś kupić samochód, ale być może nigdy nie miałeś na to pieniędzy. To jest właśnie niesamowita rzecz w leasingu - możesz jeździć czymś, co zwykle byłoby całkowicie poza Twoim zasięgiem cenowym. Oczywiście, nie ma obciążenia zakupu i masz styl w obfitości, więc co nie jest do lubienia?

5. Smart

Teraz, musieliśmy włączyć Smart samochód po prostu ze względu na ich niezwykle niskie miesięczne płatności. Te samochody w zasadzie działa na powietrzu i paliwo jest tanie; są one świetne do jazdy po mieście, będziesz miał niedrogie ubezpieczenie i nil podatku drogowego. Te czynniki sprawiają, że Smart jest idealnym wyborem na pierwszy samochód... to jest, jeśli można poradzić sobie z ich niekonwencjonalny wygląd.

Redakcja

cardetailing.edu.pl

Świat motoryzacyjny w pigułce.

Profesjonalne porady i recenzje związane z kosmetykami i pielęgnacją samochodu.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

kontakt@cardetailing.edu.pl