9 bestsellerów wśród kosmetyków samochodowych

9 bestsellerów wśród kosmetyków samochodowych

Jeśli chodzi o kosmetyki samochodowe wybór na rynku jest rzeczywiście znaczący. Podobnie jak w każdej branży mamy także w detailingu prawdziwe perełki jak i też takie produkty, które dają niezły efekt, ale nie tam tego wow, na które liczymy.

Powiemy więc o kilku ciekawych produktach:

ADBL Shampoo

Szampon to podstawa, gdy chcemy mieć czyste auto. Ważne, by nie tylko dawał okazję do usunięcia brudu, ale także był delikatny dla karoserii. Ta marka ma dla nas neutralne pH szamponu i dlatego można być pewnym, że jest bezpieczny dla wszystkich części naszego samochodu. Olejki aromatyczne sprawiają, że będzie miał atrakcyjny zapach i dobrze poradzi sobie z brudem.

Shiny Garage Fluffy Dryer

Jeśli ktoś chce skutecznie wysuszyć pojazd musi mieć dobry ręcznik. Chłonąć musi wodę, być delikatny i nie może rysować lakieru. I takim właśnie będzie ten wskazywany powyżej produkt.

Koch Chemie APC Green Star

Uniwersalny środek czyszczący to coś co będzie miał posiadacz samochodu praktycznie zawsze na swojej półce. Takim świetnym produktem będzie właśnie APC Green Star. To produkt, który będzie nadawał się do czyszczenia powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych w aucie. To sprawia, że utrzymuje się bardzo dobrze. Jest także wydajny.

Meguiar’s Ultimate Compound

Polerowanie pojazdu to czynność wymagająca. Jeśli nie mamy dobrego specyfiku to się nie uda. Dlatego wyborem będzie wspominany produkt, który zniweluje zadrapania i zarysowania, plamy czy zmatowienia i będzie pasował na lakiery bez koloru. Nadaje blask w aucie.

Autoglym High Definition Wax

Jeśli chodzi o woski propozycji świetnych nie brakuje. Ten wskazywany tutaj wosk to doskonała forma polerki, która da nam głęboki lustrzany blask i dlatego będzie się dobrze sprawdzał, ma również wzorową ochronę dla auta.

Meguiar’s Endurance Gel

Produkt, który umożliwi utrzymanie opon w świetnym stanie. Ich pielęgnacja może się wydawać błahostką, ale tak nie będzie. Dzięki niemu zachowamy intensywny kolor opon i inaczej niż inne produkty długo się utrzymuje.

Czyszczenie i konserwacja auta

Autoglym Window Clean

W trakcie jazdy liczy się bardzo dobra widoczność, dlatego akurat ten produkt będzie świetnym wyborem. Nadaje się do błyskawicznego czyszczenia powierzchni szklanych. Jest dobry do stosowania wewnątrz oraz na zewnątrz auta i będzie można z nim czyścić okna czy też inne sztuczne tworzywa. Łatwo się usuwa typowe zanieczyszczenia, szyby będą dzięki niemu czyste.

Poorboy’s Natural Look

Dzięki temu kosmetykowi w końcu zadbamy również o elementy, które są stworzone z tworzyw sztucznych. Wiele osób o tym zapomina a to jednak bardzo ważna kwestia, ponieważ plastiki muszą być bardzo ważnym dodatkiem do auta, ale muszą też dobrze wyglądać.

Koch Chemie – Nano Magic Plast Care

To kolejny produkt służący do zewnętrznej strony pojazdów i znajdujących się tam elementów z tworzyw sztucznych. Będą tam również składniki, które ułatwią nam pielęgnowanie opon, które będą dzięki temu wyglądać lepiej. Nie będzie się trzeba obawiać ich blaknięcia, będziemy mieli zadbany wygląd. Łatwe w użyciu sprawdzi się również w rękach laika.

Mamy nadzieje, że ta lista propozycji, które wskazaliśmy będą w stanie Wam skutecznie podpowiedzieć, co wybrać, by dobrze zadbać o ten swój pojazd. Warto się oczywiście w tym zakresie starać, ponieważ na pewno jeśli tylko będą chęci to jest szansa na to, by zadbać skutecznie o ten własny pojazd. Tylko trzeba chcieć. W sklepach dobrych kosmetyków dla właścicieli samochodów nie brakuje. Można zainteresować się tym co rynek ma nam do zaoferowania, jeśli coś atrakcyjnego uda się nam znaleźć powinniśmy być z tego zadowoleni.

Redakcja

cardetailing.edu.pl

Świat motoryzacyjny w pigułce.

Profesjonalne porady i recenzje związane z kosmetykami i pielęgnacją samochodu.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

kontakt@cardetailing.edu.pl