POWŁOKI MARKI GYEON

POWŁOKI MARKI GYEON

Lakiery w samochodach, które klienci powierzają do ośrodków car spa będą zabezpieczone przez użycie najnowszych rozwiązań technologicznych a więc specjalne powłoki ceramiczne oraz kwarcowe.

Ochrona lakieru samochodowego

To nanotechnologiczne produkty, które po nałożeniu i utwardzeniu będą się zmieniać w solidną warstwę powierzchniową, która będzie szczególnie odporna na wszelkiego rodzaju zniszczenia. Dzięki temu również lakier będzie mniej podatny na brudzenie się. Tak zabezpieczone lakiery są doskonale zahartowane i odporne na działanie zmiennych warunków zewnętrznych takich jak pogoda czy też promienie UV. Można również chronić się przed odpryskami z podłoża, dobrze zabezpieczone jest auto przed porysowaniem.

Ze względu na właściwości hydrofobowe można oczekiwać, że taka powłoka będzie w jakieś mierze chronić nas przed zabrudzeniami naszego samochodu. Dzięki temu również zaoszczędzi się na myciu takich samochodów. ten proces nie będzie już stanowił problemu, sprawnie będzie można to zrobić. Istotną cechą będzie również to, że takie powłoki są bardzo odporne na zmywanie środkami chemicznymi. Nawet wysokie ciśnienie ich nie będzie w stanie usunąć.

Oferowane są obecnie cztery typy powłok

Powłoka ceramiczna Gyeon Q2 MOHS+

To podstawowy produkt firmy Gyeon, który pojawia się w profesjonalnych firmach detailingowych. Jest to środek bezbarwny, wyjątkowy, niezwykle wytrzymały. Charakteryzuje się tym, że będziemy mieli bardzo dużą odporność na zarysowania, szkodliwe czynniki środowiskowe. Tak tworzy się osłonę dla wszystkich rodzajów lakierów samochodowych, minimalizuje się podatność na zabrudzenia i ułatwia się tym samym mycie takiego auta. Powłoka ta będzie idealnie przeźroczysta, dlatego auto będzie miało swój oryginalny kolor, ale będzie bardziej wyrazisty, ponieważ wypracuje się świetny połysk na takie auto.

Powłoka ceramiczna Gyeon MOHS

Ta powłoka posiada wyjątkową strukturę, która sprawi, że tworzy się na lakierze ochronna powłoka, która oparta jest na sieci ceramicznej. Gwarantuje ochronę przed czynnikami atmosferycznymi takimi jak promieniowanie UV. Dzięki niej powierzchnia lakieru będzie mniej podatna na zabrudzenia i jednocześnie stanie się znacznie łatwiejsza w czyszczeniu.

Odporny lakier samochodowy

Powłoka ta równocześnie świetnie zabezpiecza lakier przed agresywnymi kosmetykami używanymi do mycia i pielęgnacji samochodów. skutecznie chroni przed pojawianiem się również mikrorys. Sprawi, że będziemy mieli wrażenie, że nasz lakier jest nieco ciemniejszy.

Powłoka kwarcowa Gyeon Q2 Prime

Gyeon Q2 Prime to taka powłoka, która będzie dobra do zabezpieczania lakierów różnego typu. Trwale osłania powłokę lakierniczą i tworzy ochronną warstwę, która będzie skutecznie chronić przed pojawieniem się defektów na lakierze takich jak matowienie, przetarcie, zarysowanie czy przebarwienie. Powłoka zapewni lakierowi skuteczną ochronę przed wpływami promieniowania UV oraz opadami czy czynnikami środowiskowymi. Może także ochronić nasz lakier przed działaniem wszelkich środków chemicznych. Powłoka jest mocno hydrofobowa, dlatego będzie bronić nasze auto przed gromadzeniem się zanieczyszczeń.

Redakcja

cardetailing.edu.pl

Świat motoryzacyjny w pigułce.

Profesjonalne porady i recenzje związane z kosmetykami i pielęgnacją samochodu.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

kontakt@cardetailing.edu.pl