Shiny Garage Starter Kit -Twoje pierwsze kosmetyki samochodowe!

Shiny Garage Starter Kit -Twoje pierwsze kosmetyki samochodowe!

Shiny Garage Starter Kit to produkty, które były wyselekcjonowane z doskonałej oferty i pozwolą nam dbać o lakier w samochodzie. W tym zestawie nie ma miejsca na przypadki czy też kompromisy, jeśli chce się zacząć przygodę z detailingiem. To paczka, która pozwala od razu wejść w świat detailingu i to z wielką siłą.

W Starter KIT znajduje się Pink Gloss Shampoo, który skutecznie czyści i wydobywa głębię lakieru w czasie mycia. Znacząca piana i doskonały zapach sprawią, że myce będzie przyjemnością.

Cechy produktu

- wyjątkowe woskowe wykończenie

- mała ilość na 10 l wody

Morning Dew to produkt bardzo zaawansowany wśród detailerów. Sprawić może, że lakier samochodu nabierać będzie śliskości i doskonałej głębi koloru przez specjalną kombinację wosków. Dzięki temu mamy również dobre działanie o charakter hydrofobowym takiego produktu. przyciemnienie lakieru jest tutaj niezwykle estetyczne.

Cechy produktu

- wydobędzie z auta głębię koloru

- jedno psikniecie na panel wystarczy na pokrycie

- produkt znany i ceniony na świecie.

Monster Wheel Cleaner Plus to taki produkt, który jest przeznaczony do regularnego mycia felg. Dzięki swojej żelowej formule ten produkt dłużej działa na zabrudzenia i tym samym będzie bardzo skuteczny. Przy dobrej aplikacji pod względem wydajności jest to produkt szczególnie wysoko, gdy chodzi o mycie tego elementu. w czasie wykonywanych testów udało się udowodnić, że nie reaguje z felgami chromowanymi czy aluminium.

Cechy produktu

- bardzo skuteczny przez swoją żelową formułę

- usunie metaliczne zanieczyszczenia

- bezpieczny dla czyszczonych powierzchni

- w czasie aplikacji z użyciem pędzelka jest ekonomiczny

- ma delikatną nutę jabłkową w zapachu

- kolor fulorescencyjny pozwala kontrolować pracę

Back2Black TTD to taki środek, który skutecznie odżywi oraz zabezpieczy opony przed płowieniem oraz warunkami atmosferycznymi. Wyjątkowy skład opiera się na wysokiej jakości silikonach, które odpowiadać będą za satynowe wykończenie. Polimery gwarantują nam zabezpieczenie dla powłok oraz antystatyczne właściwości. Odpowiednich składników jest tam wiele, a do tego delikatny, ale bardzo przyjemny zapach grejpfrutów.

Cechy produktu :

- nadaje się do stosowania na plastikach zewnętrznych

- chroni gumę przed działaniem warunków atmosferycznych

- nie ma rozpuszczalników i pochodnych substancji.

Kosmetyki samochodowe

Perfect Glass Cleaner pozwala nam skutecznie usuwać zabrudzenia, które mogą być denerwujące. Teraz nasze szyby będą już krystalicznie czyste. Produkt jest bardzo wydajny a psiknięcie starczy na mycie bocznej szyby w samochodzie. Preparat nie będzie zostawiał smug, łatwo się go aplikuje oraz poleruje. Ne będzie szybko parował i dlatego praca z nim będzie przyjemna.

Cechy produktu

- nie zostawia smug

- nie ma amoniaku oraz alkoholu metylowego

Interior Satin Dressing to produkt, który będzie cenny dla elementów plastikowych, winylowych czy gumowych w aucie. Preparat opiera się na wodzie i nie ma rozpuszczalników, które mogłyby niszczyć pielęgnowane powierzchnie. Kompozycja dobrze wybranych składników gwarantuje należyty poziom czyszczenia, odżywienia oraz przyćmienia i zabezpieczenia. Produkt działa antystatycznie i nie będzie przyciągał kuzu.

Cechy produktu

- nie zostawia smug

- nie ma amoniaku.

W skład zestawu prócz produktów wchodzą również akcesoria:

3 x Plush Blue, wygodne w stosowaniu wysokiej jakości fibry.

1 x Aplikator z mikrofibry do aplikacji dresingów wewnątrz auta.

1 x Fluffy Dryer, dzięki temu ręcznikowi wysuszysz dokładnie auto przed dalszym procesem detailingu.

1 x BiColor Applicator wygodny aplikator do Dresingu do opon.

Redakcja

cardetailing.edu.pl

Świat motoryzacyjny w pigułce.

Profesjonalne porady i recenzje związane z kosmetykami i pielęgnacją samochodu.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

kontakt@cardetailing.edu.pl