California Scents - zapachy samochodowe dla wymagających

California Scents - zapachy samochodowe dla wymagających

Produkty California Scents z pewnością zasługują na miano rozwiązań, których nie trzeba przedstawiać. Są znane na całym świecie, a ich użytkownicy mogą im wystawiać tylko dobre opinii. Produkuje się je w Stanach Zjednoczonych, a proces produkcji zakłada wykorzystywanie w tym celu jedynie naturalnych składników.

Zapach do samochodu

Puszka zapachu zawiera trzy bloczki wykonane z drzewa cedrowego, każdy z nich jest przy tym nasączony wonnymi olejkami. Już samo designerskie opakowanie sprawia, że mamy do czynienia z produktem, w stosunku do którego trudno zachować obojętność. Konstrukcja ma zresztą jeszcze jedną zaletę, przyczynia się bowiem do tego, że możliwe staje się dozowanie intensywności, z jaką wydobywa się zapach.

Same zapachy są przyjazne dla otaczającej nas przyrody, a opakowania można z powodzeniem poddawać recyklingowi. W zależności od rodzaju zapachu i warunków, w jakich korzysta się z niego, można się nim cieszyć od trzydziestu, do nawet sześćdziesięciu dni. Oczywiście, najlepszy efekt można osiągnąć, jeśli temperatura przekroczy osiem stopni Celsjusza.

California Scent

Szukając źródeł popularności California Scents nie można nie wspomnieć i o tym, że mamy do czynienia z marką, która przez lata robiła wszystko, aby zapracować na dzisiejszą rozpoznawalność. To właśnie dlatego mamy do czynienia z rozwiązaniami, które nie tylko zachwycają klientów swoimi zapachami, ale również spełniają najwyższe standardy. Już sam ich skład może zresztą imponować, mamy bowiem do czynienia zarówno z naturalnymi ekstraktami cytrusowymi, jak i z organicznymi olejkami kwiatowymi.

Zawieszki do samochodu

Jedną z zalet zapachów California Scents jest sam sposób ich prezentacji, puszka wykonana z drzewa cedrowego nie może bowiem nie robić wrażenia. Nie bez znaczenia jest jednak i to, że kolorowe puszki nie tylko ciekawie wyglądają. Są zaprojektowane w taki sposób, aby sam kierowca mógł dostosować intensywność doznań zapachowych do swoich potrzeb. Producent ma zresztą na uwadze również to, że same gusta jego klientów potrafią być zróżnicowane. Właśnie dlatego gama zapachowa jest tak szeroka.

Kompozycja zapachów

Kupujący może więc sam zdecydować, czy chce poczuć się niczym na Hawajach, czy też bardziej interesujący wydaje mu się zapach, który budzi skojarzenie z karaibskim drinkiem. Kompozycje zapachowe dzielą się na te bardziej i mniej intensywne, warto więc wspomnieć choćby o zapachu wiśniowym oraz tym, który przywodzi na myśl żurawinę. Ich skuteczność jest przy tym na tyle duża, że z powodzeniem można wyczuć je nawet znajdując się na zewnątrz pojazdu. Jeśli zatem jakieś zapachy są warte uwagi, można tak powiedzieć właśnie o California Scents.

Redakcja

cardetailing.edu.pl

Świat motoryzacyjny w pigułce.

Profesjonalne porady i recenzje związane z kosmetykami i pielęgnacją samochodu.

Zadbaj o swój samochód razem z nami.

 

kontakt@cardetailing.edu.pl